Doğal Takı
ANA SAYFA DOĞAL TAŞLAR VE ÖZELLİKLERİ BURÇLAR ALTERNATİF ÜRÜNLER BİZE ULAŞIN
KATEGORİLER
 Alternatif Ürünler
 Doğal Taşlı Bileklikler
 Doğal Taşlı Kolyeler
 Doğal Taşlı Küpeler
 Doğal Taşlı Tesbihler
 Sevgililer Günü Özel


ÜYE GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ
Doğal Enerji Taşlı Kolye - ( Şifalı Ay Taşı )
Ürün Kodu : DTK1016
Doğal Enerji Taşlı Kolye - ( Şifalı Ay Taşı )
Satış Fiyatı: 18,00 TL (Kdv Dahil)
Havale ile: 17,10 TL (Kdv Dahil)
 
 
 Doğal Taşın Özellikleri
Ay Taşı Özellikleri


 • Aytaşı ( yarı değerli )
 • Gümüş kaplama zincir 
 • Hediye Kutusu

  Sipariş İşleminizi tamaladıktan sonra, sipariş takip numaranızın bulunduğu sayfadaki SİPARİŞ NOTU bölümüne istemiş olduğunuz notunuzu ile birlikte Hediye Paketinizi de belirtiniz.

  Ay Taşının Özellikleri

  Ayın parıltısını yansıttığı söylentilerinden dolayı bu ismi alan Aytaşı, lenfotik sistemdeki bozuklukları ortadan kaldırır. Duygusal dengeleyici vasıflara sahiptir.
  Tutumlarda esneklik yaratır. Bu taş hakkında en çok rivayeti ortaya çıkartan yerlerden biri de Hindistandır. Hindistan da kutsal bir taş olarak kabul gören Aytaşı ın sevgilileri daha ihtiraslı yaptığı da söylenir.

  Aytaşı, kadınlar tarafından kısırlığa iyi geldiği ve üreme organlarının sorunlarını çözmesi ve de kolay doğum yapmaya yaradığı için taşınır. Kişilerdeki egoizmi giderdiği ve fazla yemek yeme dürtülerini ortadan kaldırdığı da bilinir. Aytaşı üzerine yapılan rivayetlerin en çarpıcısı da, onu tılsım olarak taşıyan kişiyi şöhretli ve görünmez yaptığıdır.

  Burçlar kuşağına yengeç, terazi, akrep, kova ve balık burcunun taşıdır.  Sipariş İşleminizi tamaladıktan sonra, sipariş takip numaranızın bulunduğu sayfadaki SİPARİŞ NOTU bölümüne istemiş olduğunuz notunuzu ile birlikte Hediye Paketinizi de belirtiniz.

 •       
  Hakkımızda|Güvenli Alışveriş|Sipariş ve Teslimat|İade Şartları
  Copyright Dogaltaki.com ©2009